elite-kosmetologia.pl

elite-kosmetologia.pl – uroda, moda, lifestyle

Medycyna estetyczna i stomatologia estetyczna
Uroda

Medycyna estetyczna i stomatologia estetyczna. Dlaczego warto wybrać Słupsk?

W każdym z nas drzemie piękno. Jednak czasami trzeba mu pomóc, by mogło ukazać się w pełnej krasie. Warto zwłaszcza zadbać o swój uśmiech, wszak jest on wizytówką każdego człowieka. Istotne znaczenie ma również młody wygląd skóry. W końcu młodość jest promowana, a każdy z nas chce czuć się młodo i tak być postrzegany. Dlatego warto skorzystać z oferty medycyny estetycznej i stomatologii estetycznej. Jaką ofertę znajdziecie w Słupsku?

Medycyna estetyczna – odkryj piękno w sobie 

Każdy człowiek jest piękny, jednak nie zawsze to piękno widoczne jest od razu. Na skutek wieku, stresu, ale i wahań hormonalnych skóra może szybko się starzeć, a przy tym pojawiają się niedoskonałości czy zmarszczki. Wielu z nas nosi też „pamiątki” okresu dojrzewania, czyli ślady po trądziku. Nie ma się co oszukiwać wszelkie defekty czy też brak jędrności skóry mogą powodować kompleksy, a przecież tak wcale nie musi być. W końcu mamy XXI wiek. Warto więc skorzystać z dobrodziejstw jakie daje medycyna estetyczna. Można zdecydować się na liczne zabiegi. Na pewno ciekawym wyborem jest wypełnienie kwasem hialuronowym. Co ciekawe jest on naturalnym składnikiem skóry, świetnie ją uelastycznia, ale też pozwala pozbyć się zmarszczek. Jednocześnie dobrze nawilża skórę. Oczywiście można zdecydować się także na botoks, który wygładza poziome zmarszczki na czole, kurze łapki wokół oczu, a nawet bruzdy na szyi. Zapobiega też opadaniu skóry w kącikach ust. Dzięki takim zabiegom można rzeczywiście odjąć sobie sporo lat. Dobrym wyborem jest HIFU, który jest bezbolesnym liftingiem twarzy oraz ciała. Ten zabieg odejmuje nawet 10 lat. Jeżeli chcecie zadbać o swoją skórę, to polecamy mezoterapię czy wampirzy lifting. Medycyna estetyczna w Słupsku to także nieinwazyjne wybielanie zębów czy usuwanie różnych zmian skórnych, w tym brodawek, kaszaków czy włókniaków. W ten sposób można pozbyć się długoletnich kompleksów i zadbać o swoje zdrowie.                  

Uśmiech jak z reklamy nie musi być marzeniem – wybierz stomatologię estetyczną

Wiele osób zmaga się z kompleksami dotyczącymi uśmiechu. Często pomimo dbałości o zęby nie prezentują się one zbyt dobrze. Nierówna powierzchnia, zdarte szkliwo, przebarwienia, a także defekty powstałe na skutek wypadków nie muszą być już widocznym problemem. W końcu wystarczy tylko zdecydować się na zabiegi stomatologii estetycznej. Tak naprawdę każdy może cieszyć się w naprawdę krótkim czasie pięknym uśmiechem. Warto zauważyć, że korzyści z jej zastosowania jest wiele. Nie tylko przywrócicie estetykę zębów, ale też odbudujecie pewność siebie. Do tego wreszcie będziecie uśmiechać się bez wstydu czy skrępowania. Oczywiście będziecie także młodziej wyglądać. Stomatologia estetyczna w Słupsku obejmuje liczne zabiegi wśród których można znaleźć choćby wybielanie. Metoda zostanie dobrana do Waszych zębów i dzięki temu będzie bezpieczna dla szkliwa. Dzięki niej można pozbyć się przebarwień. Zęby staną się bielsze. Można zdecydować się także na licówki. Jest to nieinwazyjna metoda, która pozwala na odbudowę zębów. Każdy z nich pokrywa się cienką warstwą kompozytu. Dzięki temu można nie tylko szybko odbudować ząb, ale też pozbyć się przebarwień. Tutaj trzeba wiedzieć, że licówki mogą być dobrą alternatywą dla naprawy korony. Oczywiście do wyboru są różne rodzaje licówek. Można zdecydować się na te wykonane z żywicy, ale też wybrać np. licówki porcelanowe. Na pewno wskazaniem do zastosowania licówek estetycznych jest leczenie kanałowe, a nawet niedorozwój szkliwa i zębiny, który wbrew pozorom często się zdarza.                 

Artykuł sponsorowany