Kosmetologia estetyczna i podologia

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

 Zabieg owijania z koncentratem błotnym z Alg GUAM

USUWANIE CELLULITU I TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 

Zabiegi GUAM® należą do najskuteczniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Preparaty zawierające algi GUAM® nałożone na ciało odżywiają skórę prawdziwym morskim koncentratem o niespotykanej skuteczności w walce z otyłością i cellulitem.

 

Regularnie wykonywane zabiegi oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn oraz poprawiają jego funkcjonowanie.

GUAM® pomaga łagodzić wiele dolegliwości o podłożu reumatycznym i dermatologicznym. Posiada właściwości antystresowe, poprawiające samopoczucie. Systematyczne stosowanie tego preparatu znacznie przyczynia się do wzrostu aktywności i witalności organizmu.

 

Kosmetyki firmy Lacote produkowane są jedynie z młodych, zdrowych alg, przetwarzanych przy użyciu opatentowanej metody E.B.A., polegającej na takim napowietrzaniu i wysuszaniu alg, aby nie straciły one swych cennych wartości. Jednym z wiodących produktów firmy Lacote jest błoto GUAM® – Fanghi d’Alga GUAM®. Bogate w pierwiastki, minerały, witaminy i proteiny są świadectwem wykorzystania darów natury dla potrzeb kosmetyki.

 

CENNIK:
120 min -160 zł (całe ciało)
60 min -90 zł (partia ciała np brzuch, uda,  pośladki)

peeling-sola-morska

AROMATERAPEUTYCZNY PEELING DO CIAŁA Z SOLAMI

 

Peelingi solne  mają charakter oczyszczający dla naszego ciała. Dogłębnie usuwają martwy naskórek jednocześnie poprawiając krążenie i dotleniając skórę.  Sól działa przeciwzapalnie i odkażająco, jest przydatna w leczeniu chorób skóry m.in. chroniąc ją poprzez tzw. płaszcz solny, który przez działanie osmotyczne wspomaga nawilżenie skóry. Ponadto silne złuszczanie soli jest pomocne przy chropowatych i mocno zgrubiałych fragmentach na naszym ciele miejsca na skórze (kolana, stopy, łokcie), sprawiając że i one staną się gładkie.

Peeling z solą morską i aromatoterapią doda skórze blasku i wygładzenia.

 

CENNIK:

Peeling całego ciała – 100 zł
Peeling pleców        – 50 zł

 

 

hhg

PEELING KAWOWY

 

Ziarna kawy zawierają wiele substancji zwalczających wolne

rodniki, a przez to spowalniających procesy starzenia się skóry. Wyciąg z ziaren kawy oczyszcza nasz organizm usuwając toksyny zalegające w komórkach.Kosmetyki z kawą są również niezastąpione w walce z cellulitem, a to za sprawą kofeiny, która przyspiesza spalanie tłuszczu i usprawnia odpływ limfy z tkanki tłuszczowej. Peeling kawowy poprawia krążenie krwi w naczyniach włosowatych oraz pomaga ujędrnić skórę i poprawić jej elastyczność.

 

CENNIK:

Zabieg na całe ciało – 110 zł

Zabieg na plecy       –  50 zł

 

zabieg-malinowa-rozkosz

MALINOWA ROZKOSZ – Zabieg na ciało wyszczuplająco–detoksykujący

 

Malinowa rozkosz to kuracja łącząca w sobie intensywną detoksykację skóry, wyszczuplenie ciała, a także redukcję cellulitu.
Dogłębną pielęgnację ciała zapewniają ekstrakt z maliny oraz Bio-Kofeina z Guarany. Świeży i ożywczy aromat sprawia, że podczas zabiegu doznasz przyjemnego odprężenia a dzięki substancjom zawartym w preparatach kondycja i wygląd skóry ulegną regeneracji.

 

CENNIK:

Zabieg na całe ciało – 90 min.- 120 zł

Zabieg na plecy      –  30 min – 50 zł