Kosmetologia estetyczna i podologia

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI OCZU ORAZ UST

CZYM JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pigmentów pod skórę za pomocą delikatnych igieł do akupunktury. Wszystkie barwniki, które stosujemy są przetestowane na alergie i wyjątkowo delikatne dla skóry.


Makijaż permanentny brwi – idealna oprawa dla oczu.

Brwi często sprawiają wiele problemów. Są za rzadkie, niesymetryczne, krótkie, zbyt jasne. Codzienne dbanie o to, aby dobrze wyglądały, wymaga czasu i cierpliwości, a efekt jest niestety tylko chwilowy. Makijaż permanentny brwi jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się doskonałym łukiem brwiowym przez cały czas. Nie musisz martwić się, że w ciągu dnia makijaż się zetrze i będzie wyglądać nieestetycznie. Uciążliwe malowanie kredką i henna nie będą już w ogóle potrzebne.

Aby naturalnie podkreślić linię brwi, korzystamy z dużej palety barw pigmentów – od najjaśniejszych beży, przeznaczonych dla blondynek, do głębokich czerni.

Aby uzyskać pożądany kształt brwi, dopasowujemy kolor i technikę w zależności od karnacji, koloru oczu, włosów, wieku, kształtu twarzy oraz indywidualnych preferencji Klientki.


METODY :


METODA HYBRYDOWA

METODA WŁOSKOWA + CIENIOWANIE

Hybrydowy makijaż permanentny brwi to połączenie metody włoskowej z metodą cieniowania, które razem zapewniają spektakularny efekt bez „pustych” miejsc. Zabieg polecany jest szczególnie osobom z wyjątkowo przerzedzonymi brwiami oraz osobom, które utraciły włoski brwi wskutek choroby lub złej pielęgnacji.


SHADING BROWS

Metoda Cienia.
Makijaż permanentny brwi metodą cienia (cieniowania) polega na pigmentowaniu na skórze kształtu łyku brwiowego w formie cienia. Cień pigmentowany jest pomiędzy naturalnymi włosami łuku brwiowego. Cień na skórze podkreśla kształt brwi i optycznie je zagęszcza. Klasyczna metoda cieniowania brwi polega na pigmentacji cienia jednym kolorem. 


OMBRE BROWS

To jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce. 


CENNIK:


METODA HYBRYDWA900zł
OMBRE BROWS600zł
SHADING BROWS600zł

W CENĘ WLICZONA KOREKTA DO 3 TYGODNIMakijaż permanentny oczu –
pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linię rzęs.

Marzysz o wyrazistym, głębokim spojrzeniu? Chcesz, aby Twoje oczy były zawsze podkreślone? Masz dość codziennego malowania kresek i zerkania w lustro czy makijaż jest w porządku? Więc ten zabieg jest dla Ciebie!


METODY:


KRESKA ZAGĘSZCZAJĄCA LINIĘ RZĘS

Jeśli na co dzień nie malujesz się mocno wybierz delikatną kreskę zagęszczającą linię rzęs. Ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda niezwykle naturalnie.

KRESKA DOLNA OKA

Kreska dolna oka dopełnia makijaż i sprawia, że oczy stają się optycznie większe. Przed wykonaniem makijażu permanentnego linergistka narysuje wstępny rysunek kredką, abyś mogła przekonać się, czy dobrze się w niej czujesz.


CENNIK:


KRESKA ZAGĘSZCZAJĄCA LINIĘ RZĘS400zł
KRESKA DOLNA OKA350zł

W CENĘ WLICZONA KOREKTA DO 3 TYGODNI


Makijaż permanentny ust- zmysłowe usta na stałe


Marzysz o zmysłowych ustach, które będą przyciągać wzrok mężczyzn a u kobiet będą budzić zazdrość? W swojej torebce masz jedną lub kilka pomadek i stale poprawiasz makijaż starając się, by linia ust była równa a kolor idealny? Teraz możesz zapomnieć o konturówkach, pomadkach i ciągłym poprawianiu ust. Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili! Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się wolnością oraz pięknem.


METODY:


FULL LIPS

 Makijaż permanentny ust z wypełnieniem to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą mieć usta w pięknym kolorze na stałe. Jeśli cenisz sobie wygodę i perfekcyjny wygląd, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Po zabiegu wystarczy delikatnie odświeżyć usta błyszczykiem i będą gotowe! W ten sposób pozbędziesz się z Torebki wielu niepotrzebnych konturówek i pomadek, a Twoje życie stanie się lżejsze.


KONTUR

Ta metoda pozwala na odbudowaniu niewidocznego konturu naturalnych ust lub jego wzmocnienie.


KONTUR+PÓŁWYPEŁNIENIE

Polega na konturowaniu ust oraz rozmyciu jego ,aby uzyskac brak odcięcia między kolorem pigmentu a naturalnym kolorem ust. Używa się do tego delikatnych odcieni kolorów.


CENNIK:


FULL LIPS800zł
KONTUR400zł
KONTUR+PÓŁWYPEŁNIENIE600ZŁ


W CENĘ WLICZONA KOREKTA DO 3 TYGODNI