Kosmetologia estetyczna i podologia

O NAS

 

Gabinet  ELITE  to miejsce , gdzie oferujemy naszym klientom pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne  , zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej ,odnowy biologicznej oraz PODOLOGII.  Z dbałości o jak najlepszą obsługę wyposażyliśmy  nasz profesjonalny gabinet  w najnowszy technologicznie sprzęt i aparaturę zabiegową oraz własne stanowisko do sterylizacji narzędzi używanych podczas zabiegów.

Nasi pracownicy to specjaliści z dziedziny kosmetologii, podologii,  masażu i fizjoterapii. Każdy z nich odbywa dodatkowo profesjonalne szkolenia z zakresu procedur stosowania poszczególnych zabiegów, potwierdzane certyfikatami.

 

 

Dodatkowym atutem Elite jest dogodna lokalizacja w centrum oraz kameralna atmosfera. To one pozwolą Ci się zrelaksować i znaleźć chwilę dla siebie nawet po stresującym dniu.  Bez względu na to, czy potrzebna Ci kompleksowa pielęgnacja twarzy, ciała czy zabiegi odchudzające, Elite to odpowiednie miejsce na ich wykonanie.

Oferujemy profesjonalną pielęgnację w oparciu o sprawdzone przez nas kosmetyki. Stosowane preparaty zawierają naturalne składniki, witaminy i substancje aktywne dające oczekiwane efekty kosmetyczne. Pracujemy na najlepsze markach i  technologiach dostępnych na rynku: